Základní škola Poznávání, s.r.o.

info (zavináč) skolapoznavani.cz
734 508 785 Ředitelka

Sídlo školy

Perunova 975/6
Praha 3, 13000
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Jana Brodská
Stupně ZŠ:
První a druhý stupeň (1. - 9. třída)

Výhody školy

  • Malý počet žáků ve třídách
  • Online informační systém docházky
  • Online informační systém klasifikace
  • Splátkový kalendář školného
  • Sportovní výcvikový kurz
  • Školní psycholog
  • Tvorba vlastních výukových programů
  • Učebnice zdarma
  • Zájmové kroužky/kluby

Stravování

Obědy dovážíme ze Zdravé kuchyně v Toulcově dvoře. Díky tomu mají děti k dispozici kvalitní a zdravé jídlo, mohou si vybírat z vegetariánského a nevegetariánského menu nebo jej i kombinovat.

Zaměření školy

Laboratorní škola s výukou angličtiny od první třídy.

Vybavení

Třídy jsou vždy rozděleny na místo pro práci a místo pro relaxaci, aby mohly v průběhu dne odpočívat, když potřebují. Používáme variabilní nábytek pro práci ve skupinách i individuální soustředěnou činnost.

První pražská laboratorní škola ZŠ Poznávání

Jsme první pražská laboratorní škola a jsme v rejstříku škol MŠMT ČR. Nejenže děti připravujeme na život, ale my ho s nimi především žijeme. Učíme je poznávat a přemýšlet a k tomu využíváme inovativních, ale prověřených metod výuky. Naše děti rozumí tomu, proč se co učí. Proto jsou motivované dále se vzdělávat, nebojí se chybovat a experimentovat a jsou šťastné. A jejich rodiče spokojení. V současné době máme první, druhou a třetí třídu. V příštích letech chystáme otevírat další třídy, a postupně tak budovat kompletní inovativní základní školu od 1. do 9. třídy. Chceme být inspirací i pro další vzdělávací instituce. Věříme, že z naší školy budou po ukončení 9. třídy odcházet děti zcela připravené, sebevědomé a motivované k dalšímu vzdělávání na střední škole. Proč si nás vybrat? - Inovativní metody práce s dětmi - Úzká spolupráce s univerzitami a dalšími institucemi - Centrum podpory a poradenství v sídle školy - Důraz na rozvoj kompetencí žáků a zážitkovou výuku v tématech - Individuální přístup ke každému dítěti - Profesionální tým pedagogů - Slovní hodnocení a tripartity - Tandemová výuka - Angličtina od první třídy - Bohatý rozvojový i relaxační odpolední program - Výuku i družina bez mobilních telefonů - Mezinárodní spolupráce v síti laboratorních škol

Školy Online
© 2002–2023, Školy Online.