Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz

Mateřská škola Bambíno s.r.o.

www.skolkabambino.cz
dejvice.bambino (zavináč) skolka-bambino.cz
vinohrady.bambino (zavináč) skolka-bambino.cz
777 636 742 (Dejvická pobočka)
602 631 326 (Vinohradská pobočka)

Sídlo školy

České družiny 1671/9
Praha 6, 16000

Odloučené pracoviště

Šrobárova 1869/14, Praha
Hodnocení prezentace (Co je to?):
51,05 %
Typ školy: Soukromá škola
Ředitel(ka): Lucie Pivoňková
Kontaktní osoby:Veronika Pavlíčková (kancelář dejvické pobočky), 777 636 742
Kristýna Trmalová (kancelář vinohradské pobočky), 602 631 326

Výhody školy

  • Rodilý mluvčí/Rodilí mluvčí
  • Tuzemské výlety a exkurze
  • Tvorba vlastních výukových programů
  • Zájmové kroužky/kluby

Stravování

Školky a jesle Bambíno poskytují stravu v BIO kvalitě. Ve školce jsou připravovány dopolední a odpolední svačinky a obědy pro děti jsou do školky dováženy.

Zaměření školy

Školky a jesle Bambíno nabízí opravdu jedinečný vzdělávací program s důrazem na angličtinu a zdravý životní styl.

Vybavení

Ve školkách a jeslích Bambíno najdete vlastní tělocvičnu, keramickou a výtvarnou dílnu, dětskou kuchyňku, saunu a vlastní zahradu s dětským hřištěm.

Jesle a školky Bambíno

Pro děti od 6 týdnů do 7 let

Jsme mezinárodní česko – anglická školka s vlastním akreditovaným vzdělávacím programem
„Velké věci pro malé lidi“

Pro děti vytváříme prostředí, ve kterém se dobře cítí, které je inspiruje a které podporuje jejich přirozenou zvídavost a zároveň zohledňuje jejich možnosti, tempo i případná omezení, přičemž přirozeně rozvíjí jejich potenciál. Aby si děti co nejvíc věcí vyzkoušely samy, máme tematické místnosti a prostory. Děti se tak mohou starat o zvířata a rostliny, vaří v kuchyni, vyrábí keramiku v naší dílně, chodí do hudebny, sportují, samozřejmě si hrají, ale také relaxují, např. v naší sauně.

Řešíme velké otázky s malými lidmi.
Děti se učí kriticky přemýšlet a argumentovat ve Filozofii pro děti. Metodu Persona dolls (Panenka s příběhem) využíváme při práci s předsudky, rozvíjíme emoční inteligenci, učíme děti porozumět sobě i jiným, dělat kompromisy a poznáváme pestrý svět při multikulturní výchově.
Propojujeme svět malých i velkých - učitelů, dětí i jejich rodičů přes různé workshopy, návštěvy v zaměstnání, charitativní akce a představení.

Vedeme děti k samostatnosti přirozenou cestou a tempem. Snažíme se děti naučit základy toho, co budou potřebovat celý život, ať už budou kdekoli a čímkoli.

Fotogalerie

Tak to je naše školka na Vinohradech......ve školkách máme vlastní hřiště, ......kde si rádi hrajeme.V tělocvičně rádi cvičíme...V naší výtvarné dílničce rádi tvoříme, ......kreslíme......nebo vyrábíme z keramiky.MuzicírujemeVšude máme spoustu hraček.V jídelničce si pochutnáváme na obědech a svačinkách.I koupelničky a záchody máme krásně barevné.U nás ve školce spíme jako včeličky ve včelích úlech......a taky se občas musíme něco i naučit.To je naše sauna, kam se chodíme v zimě ohřívat :)A tady se převlékáme.
 
Školy Online
© 2002–2020, Školy Online.