Facebook

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze

skola (zavináč) cestakuspechu.cz
775 260 217 Sekretariát

Sídlo školy

Bělohorská 103
Praha 6, 16000
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Petra Molčíková
Zřizovatel:
Dr. Ing. Stanislav Svoboda
Stupně ZŠ:
První a druhý stupeň (1. - 9. třída)

Akce školy

19. ledna 2023 09:00–11:00 hod.
Den otevřených dveří

Výhody školy

 • Malý počet žáků ve třídách
 • Neomezený WiFi internet v budovách školy
 • Rodilý mluvčí/Rodilí mluvčí
 • Školní intranet
 • Školní knihovna
 • Školní knihovna se studovnou
 • Školní psycholog
 • Tuzemské výlety a exkurze
 • Tvorba vlastních výukových programů
 • Volně přístupné počítače připojené na internet
 • Výuka jazyků v multimediální učebně
 • Zájmové kroužky/kluby

Vyučované jazyky

Angličtina, francouzština, španělština

Zaměření školy

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup, jehož cílem je naplnění vědomostních, poznávacích, emocionálních a sociálních potřeb žákyň a žáků. Máme na zřeteli celkový rozvoj osobnosti nadaného dítěte se zvláštním důrazem na podporu jeho kladného sebehodnocení, přirozené touhy po vědění, zkoumání a úspěchu ve společnosti. Podporujeme demokratické prostředí, kladení otázek a odpovědí. Rozvíjíme umění prezentovat své znalosti i schopnost naslouchat druhým, diskutovat. Učivo máme dle individuálních schopností a dovedností žáků rozšířené, prohloubené a obohacené. Vytváříme své vlastní pracovní listy, učební pomůcky a materiály, které jsou „ušité na míru“ každého dítěte.

Garantujeme

- individuální a nadstandardní vzdělávací přístup - spolupráci a otevřenou komunikaci s rodiči - bezpečné a přátelské prostředí, kde se dítě cítí být přijímáno, chápáno a motivováno

Nabízíme

- rozšířenou výuku anglického jazyka respektující jazykovou úroveň dítěte - komplexní program odpoledních kurzů - nízký počet dětí ve třídě - speciální pomůcky a materiály - projekty a olympiády - spolupráci s odborníky v dané oblasti

Přijímací řízení

Škola Cesta k úspěchu Vás zve na přijímací řízení do první a šesté třídy 2021/2022. Přihlášku k přijímacímu řízení najdete na: https://www.cestakuspechu.cz/prijimaci-r... Dovolujeme si Vám nabídnout několik volných míst ve stávajících třídách. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat buď e-mailem: skola@cestakuspechu.cz nebo telefonicky: +420 775 260 217.

Otevření druhého stupně základní školy Cesta k úspěchu!

Škola Cesta k úspěchu otevírá v září 2020 druhý stupeň základní školy. Využijte omezené možnosti přestoupit již nyní a pokračovat v dalších letech ve studiu na druhém stupni! V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat buď e-mailem: skola@cestakuspechu.cz nebo telefonicky: +420 775 260 217.

Úspěchy našich žáků

Vítězství v krajském kole matematické soutěže Pangea

Žák 5. třídy školy Cesta k úspěchu Martin Cechel zvítězil v krajském kole matematické soutěže Pangea a postoupil do celostátního kola se ziskem plného počtu bodů.

Vítězství v okresním kole soutěže Finanční gramotnost

Tým žáků Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze zvítězil dne 26. ledna 2016 v okresním kole soutěže Finanční gramotnost a postupuje do krajského kola. Soutěž Finanční gramotnost již sedmým rokem vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR s cílem učit děti finančně zabezpečit sebe a svoji rodinu a přispívat tak k účinné prevenci proti zadlužení. Vítězství v okresním kole soutěže Tuta Via Vitae

V okresním kole soutěže Tuta Via Vitae, které proběhlo dne 26. ledna 2016, získal soutěžní tým žáků Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze první místo a postupuje do krajského kola. Nová soutěž Tuta Via Vitae komplexně vzdělává v občanské gramotnosti a testuje připravenost na rozličné krizové situace, jako jsou živelné pohromy, průmyslové havárie či kyberšikana. Soutěž vznikla za pomoci Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a dalších bezpečnostních odborníků.

Vítězství v Logické olympiádě 2013

Žák Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze Martin Dedek se stal absolutním vítězem celorepublikového finále Logické olympiády v kategorii A (pro žáky 1. - 5. tříd), které se konalo v Míčovně Pražského hradu. Do Logické olympiády se v roce 2013 zaregistrovalo 41 109 soutěžících z 1 969 škol z celé České republiky. Finále Logické olympiády v kategorii A se zúčastnilo celkem 65 nejúspěšnějších soutěžících z krajských kol Logické olympiády.

Stravování

V naší školní jídelně studentům nabízíme zdravá a chutná jídla. Rodiče žákům mohou objednat obědy (výběr ze tří jídel a jedno jídlo dietní) i dopolední a odpolední svačiny. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin a bez použití umělých dochucovacích látek a přemíry soli.

Fotogalerie

Na hřišti Letní slavnost 7. 6. 2008 Letní tábor 2008 Opékání buřtů s dětmi, rodiči a pracovníky naší školy 12. 9. 2008 První školní den 1. 9. 2009 První školní den 1. 9. 2009 Každoroční kurz pro nadané předškoláky Vystoupení žákyň a žáků kurzu tance Vánoční oslava 21. 12. 2010 Tenisová školička Odpolední sportovní hry Prezentace projektu Letem světem Návštěva stříbrných basketbalistek z MS 2010 Exkurze do Ústavu makromolekulární chemie Akademie věd Vánoční slavnost v koncertním sále školy 21. 12. 2011 Karnevalová párty v naší herně, 22. 2. 2012 Slavnostní koncert žáků hudebních kurzů 13. 6. 2012 Nová budova školy na Břevnově, Bělohorská 103, Praha 6 Vítězství v soutěži Talent základek Prahy 6 Interaktivní tabule Sportovní hřiště
Školy Online
© 2002–2023, Školy Online.