Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze

www.cestakuspechu.cz
skola (zavináč) cestakuspechu.cz
775 260 217 (Sekretariát)

Sídlo školy

Bělohorská 103
Praha 6, 16000
Partner serveru
Logo školy
Hodnocení prezentace (Co je to?):
100,00 %
Typ školy: Soukromá škola
Ředitel(ka): Mgr. Petra Molčíková
Zřizovatel:Dr. Ing. Stanislav Svoboda
Stupně ZŠ:První stupeň (1. - 5. třída)

Výhody školy

 • Malý počet žáků ve třídách
 • Neomezený WiFi internet v budovách školy
 • Rodilý mluvčí/Rodilí mluvčí
 • Školní intranet
 • Školní knihovna
 • Školní knihovna se studovnou
 • Školní psycholog
 • Tuzemské výlety a exkurze
 • Tvorba vlastních výukových programů
 • Volně přístupné počítače připojené na internet
 • Výuka jazyků v multimediální učebně
 • Zájmové kroužky/kluby

Zaměření školy

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup, jehož cílem je naplnění vědomostních, poznávacích, emocionálních a sociálních potřeb žákyň a žáků. Máme na zřeteli celkový rozvoj osobnosti nadaného dítěte se zvláštním důrazem na podporu jeho kladného sebehodnocení, přirozené touhy po vědění, zkoumání a úspěchu ve společnosti.

Podporujeme demokratické prostředí, kladení otázek a odpovědí. Rozvíjíme umění prezentovat své znalosti i schopnost naslouchat druhým, diskutovat. Učivo máme dle individuálních schopností a dovedností žáků rozšířené, prohloubené a obohacené. Vytváříme své vlastní pracovní listy, učební pomůcky a materiály, které jsou „ušité na míru“ každého dítěte.

Garantujeme

- individuální a nadstandardní vzdělávací přístup
- spolupráci a otevřenou komunikaci s rodiči
- bezpečné a přátelské prostředí, kde se dítě cítí být přijímáno, chápáno a motivováno

Nabízíme

- rozšířenou výuku anglického jazyka respektující jazykovou úroveň dítěte
- komplexní program odpoledních kurzů
- nízký počet dětí ve třídě
- speciální pomůcky a materiály
- projekty a olympiády
- spolupráci s odborníky v dané oblasti

Přijímací řízení

Dovolujeme si Vám nabídnout také několik míst ve stávajících třídách a v právě otevřeném nultém ročníku pro děti od 4 - 6 let.

Na přesný termín přijímacího řízení se, prosím, přihlaste buď e-mailem: skola@cestakuspechu.cz nebo telefonicky: +420 775 260 217.

Neváhejte zavolat v případě dotazů ohledně výuky, odpoledních kurzů, individuálních vzdělávacích plánů, vzdělávacího přístupu naší školy či čehokoliv, o čem byste se chtěli dozvědět více.

Přihlášku k přijímacímu řízení najdete na:
www.cestakuspechu.cz

Úspěchy našich žáků

Vítězství v okresním kole soutěže Finanční gramotnost

Tým žáků Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze zvítězil dne 26. ledna 2016 v okresním kole soutěže Finanční gramotnost a postupuje do krajského kola. Soutěž Finanční gramotnost již sedmým rokem vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR s cílem učit děti finančně zabezpečit sebe a svoji rodinu a přispívat tak k účinné prevenci proti zadlužení.


Vítězství v okresním kole soutěže Tuta Via Vitae

V okresním kole soutěže Tuta Via Vitae, které proběhlo dne 26. ledna 2016, získal soutěžní tým žáků Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze první místo a postupuje do krajského kola. Nová soutěž Tuta Via Vitae komplexně vzdělává v občanské gramotnosti a testuje připravenost na rozličné krizové situace, jako jsou živelné pohromy, průmyslové havárie či kyberšikana. Soutěž vznikla za pomoci Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a dalších bezpečnostních odborníků.


Vítězství v Logické olympiádě 2013

Žák Soukromé základní školy Cesta k úspěchu v Praze Martin Dedek se stal absolutním vítězem celorepublikového finále Logické olympiády v kategorii A (pro žáky 1. - 5. tříd), které se konalo v Míčovně Pražského hradu.

Do Logické olympiády se v roce 2013 zaregistrovalo 41 109 soutěžících z 1 969 škol z celé České republiky. Finále Logické olympiády v kategorii A se zúčastnilo celkem 65 nejúspěšnějších soutěžících z krajských kol Logické olympiády.

Více: http://www.cestakuspechu.cz/web/cs/81-aktuality/661-skolni-r...

Stravování

V naší školní jídelně studentům nabízíme zdravá a chutná jídla. Rodiče žákům mohou objednat obědy (výběr ze tří jídel a jedno jídlo dietní) i dopolední a odpolední svačiny. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin a bez použití umělých dochucovacích látek a přemíry soli.

Fotogalerie

Na hřištiLetní slavnost 7. 6. 2008Letní tábor 2008Opékání buřtů s dětmi, rodiči a pracovníky naší školy 12. 9. 2008První školní den 1. 9. 2009První školní den 1. 9. 2009Každoroční kurz pro nadané předškolákyVystoupení žákyň a žáků kurzu tanceVánoční oslava 21. 12. 2010Tenisová školičkaOdpolední sportovní hryPrezentace projektu Letem světemNávštěva stříbrných basketbalistek z MS 2010 Exkurze do Ústavu makromolekulární chemie Akademie vědVánoční slavnost v koncertním sále školy 21. 12. 2011Karnevalová párty v naší herně, 22. 2. 2012Slavnostní koncert žáků hudebních kurzů 13. 6. 2012Nová budova školy na Břevnově, Bělohorská 103, Praha 6Vítězství v soutěži Talent základek Prahy 6Interaktivní tabuleSportovní hřiště
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.