Facebook

Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na Okraji 43

skola (zavináč) zspetriny.cz

Sídlo školy

Na Okraji 43
Praha 6, 16200
Typ školy:
Veřejná škola
Ředitel(ka):
Jana Kindlová
Zřizovatel:
MČ Praha 6
Stupně ZŠ:
První a druhý stupeň (1. - 9. třída)

Akce školy

  • Školu je možné navštívit kdykoliv po předchozí domluvě

Zaměření školy

Základní škola s rozšířenou výukou výtvarné výchovy a uměleckých řemesel na 2. stupni a programem Začít spolu v 1. - 5. ročníku

Další informace

V odpoledních hodinách nabízí škola činnost ŠD. Péči o děti zajišťují vychovatelky v 6. odděleních školní družiny. Žákům je poskytována široká škála zájmových aktivit. Nabídka kroužků je pestrá a lze ji shlédnout na webových stránkách školy.

Stravování

ŠJ je součástí školy. Poskytuje svým strávníkům výběr ze tří jídel - 2 teplá jídla a zeleninový talíř. Objednávání obědů je zajištěno čipovým systémem. Dopoledne ŠJ připravuje pro žáky čerstvou svačinu, kterou si za sníženou cenu mohou děti o velké přestávce v recepci školy zakoupit. ŠJ zajišťuje pro žáky dopoledne i odpoledne ( ŠD) pitný režim.

Vybavení školy

Škola nabízí dětem klidné a bezpečné prostředí. Výuka probíhá v kmenových třídách a 13. odborných pracovnách. Tvořivost žáků pomáhá podpořit zázemí výtvaren i dílen - keramika a truhlářská dílna. Jazyková výuka je realizována v nově zrekonstruoaných prostorách s audiovizuální technikou. Počítačová učebna poskytuje prostor pro 26 žáků. Všechny žákovské počítače jsou zasíťované. Nedávnou rekonstrukcí prošly i učebny chemie, fyziky,obě tělocvičny a školní knihovna. Výuka v odborných pracovnách je podpořena interaktivní technikou - 3 interaktivní tabule. Škola disponuje velkou zahradou a školním hřištěm s umělým povrchem.

Fotogalerie

ZŠ Petřiny-sever malujeme v plenéru plenér program Začít spolu linoryt projektový den výtvarné dílny pro děti a rodiče prevence dílny pro adopci na dálku školy v přírodě lyžařský kurz módní přehlídka skolní jídelna
Školy Online
© 2002–2023, Školy Online.