Facebook

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

kladno (zavináč) 1kspa.cz
zimova (zavináč) 1kspa.cz
humlova (zavináč) 1kspa.cz
312 687 800 Sekretariát/ředitelna
733 123 587 Sekretariát

Sídlo školy

Holandská 2531
Kladno - Kročehlavy, 27201
Typ školy:
Soukromá škola
Ředitel(ka):
Mgr. Vladimír Skalla
Zřizovatel:
Ing. Hana Skallová
Stupně ZŠ:
První a druhý stupeň (1. - 9. třída)

Kontaktní osoby

Akce školy

8. dubna 2021 13:00–18:00 hod.
Zápis žáků do 1. třídy
8. dubna 2021 13:00–18:00 hod.
Zápis žáků do 1. třídy

Výhody školy

 • Automat na občerstvení
 • Malý počet žáků ve třídách
 • Možnost prospěchového stipendia
 • Neomezené stahování dat z internetu
 • Neomezený WiFi internet v budovách školy
 • Online informační systém docházky
 • Online informační systém klasifikace
 • Školní bufet
 • Školní intranet
 • Školní knihovna
 • Zahraniční výlety a exkurze
 • Zájmové kroužky/kluby

Vyučované jazyky

Angličtina, němčina

Máme již tři třídy a těšíme se na vaše školáčky i na příští školní rok!

Vážení rodiče , soukromá základní škola v Kladně v Kročehlavech již funguje úspěšně třetím rokem, náš záměr vytvořit pro děti bezpečné až rodinné prostředí v malopočetných třídách má úspěch, takže se k nám hlásí každým rokem více dětí. Využijte i vy této šance! Školné je 10 000,-Kč za rok! Družina, obědy, zahrada - všechno funguje, jak má. Budeme se na Vás a na Vaše dítka těšit při některých dnech otevřených dveří či kdykooli, kdy se stavíte ve škole - nebo pak až u samotného zápisu.

Přístavba

V roce 2017 proběhne přístavba celého křídla základní školy, kde bude 9 tříd, cvičebna, zázemí pro učitele a další . Budeme tak moci uvolnit prostory budovy střední školy a děti ze základní školy mít odděleně v nové budově.

Zápis na školní rok 2016/2017

Zapište k nám své ratolesti v úterý 19.1.2016 od 14-18hod nebo další úterý 26.1.2016 opět od 14-18hod.! Nemusíte předtím chodit do Vaší spádové školy- vše zařídíme za Vás. Těšíme se!

Možnost přestupů do 1.a 2.třídy 1.KŠPA

Je možné kdykoliv během školního roku přestoupit do 1. i 2. třídy naší základní školy. Maximální počet dětí ve třídě je 16.

1.KŠPA má základní školu!

První soukromá ZŠ 1.KŠPA v Kladně už funguje! Stále i v průběhu školního roku můžete přihlašovat své děti ze státních škol k nám do nové soukromé školy, ve které jsme stanovili maximální počet žáků na 16. Máme už 19 dětí, krásné nové třídy se vstupem na zahradu! Jestli chcete pro své dítě trochu něco navíc, kvalitní výuku s individuálním přístupem a rodinné prostředí, tak jste u nás na správném místě. Kdykoli se k nám přijďte podívat! Cena školného je jen 10 tisíc korun ročně! Nabízíme Vám i měsíční splátkový kalendář. Je k dispozici družina denně od 7-17,00 hod. Nejsme začátečníci, na trhu vzdělávání již působíme od roku 1992 a po roce jsme se rozšířili o pobočky v Praze a Litoměřicích, které mají od roku 2007 svou samostatnou právní subjektivitu. Naše zřizovatelka Ing. Hana Skallová se dokonce umístila s kladenskou školou na 3.místě v OCCP - v soutěži českých podnikatelek (mezi 9500 firmami).

Stravování

Stravování máme zajištěno v ZŠ Norská, kam chodí s dětmi naše vychovatelka krátkou 3 minutovou procházkou a děti si zde mohou vybrat ze tří jídel, ze salátového baru a dvou až tří nápojů. Cena oběda činí 23,-Kč. Možnost objednání přes internet. www.strava.cz.

Zaměření školy

Jsme soukromá základní škola a zaměřujeme se na individuální přístup k žákům. Nabízíme : Přátelskou a rodinnou atmosféru Ranní a odpolední družinu Malé třídy do 16 žáků Plně kvalifikovaný učitelský sbor Učebny vybavený pr výuku interaktivní technologií Elektronická žákovská knížka Rozšířená výuka angličtiny od 1.třídy Plavání ve 2. a 3. třídě zdarma Škola je zapojena do projektů: Školní mléko a Ovoce do škol

Vybavení

Škola je příjemně a moderně vybavena (interaktivními technologiemi), kolem školy je rozlehlá zahrada, která nabízí plné vyžití jak na sportovní tak i relaxační aktivity.

První a druhá třída

Můžete své děti přihlašovat do naší soukromé základní školy v Kladně po celý rok, pokud nejste spokojeni na státní škole. My garantujeme kvalitní výuku a individuální přístup, přátelskou a komunikativní rodinnou atmosféru a třídy maximálně do 16 žáků. Navíc školné za celý rok je jen 10tis.Kč. První třídu absolvovalo úspěšně prvních dvanáct našich žáků. Možné se přihlásit ještě do první třídy (4 volná místa) i druhé třídy. Od školního roku 2016/2017 možnost i přestupu do 3.třídy. Pište, volejte, přijďte osobně i s Vaším dítětem! Více na www.1kspa.cz/kladno/zs

Škola se rozjela velmi úspěšně

Vážení rodiče, naše základní škola se rozjela velmi úspěšně a v současné době máme první až čtvrtou třídu.

Poměr dívek a chlapců

Školu navštěvuje celkem 15 žáků a z toho je 53 % chlapců.

Fotogalerie

Skoláčci první den ve škole Hry na školní zahradě S paní družinářkou Na procházce Naše paní učitelka Magda na presentaci ZŠ Děti v družině s paní zřizovatelkou Školní zahrada Děti na školní zahradě II. Naše milá paní zřizovatelka Pohled na třídu a vstup na sociální zařízení Velká událost - prvňáčci poprvé ve školních lavicích! Pohled přes třídu ven na školní zahradu V družině pozdě odpoledne - poslední dítko Naše paní zřizovatlka Ing. Hana Skallová v jedné ze tříd Letáček školy strašidla cvičíme cvičíme 2 legrace Evelínka Píšeme Schovka Před školou Čarodejnice Pomáháme Tvoříme
Školy Online
© 2002–2021, Školy Online.