Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz
Mapa
Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
23. října 2019
09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

5. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Den otevřených dveří

6. listopadu 2019
08:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

7. listopadu 2019
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

8. listopadu 2019
09:00 – 12:00 Střední lesnická škola a Střední odborná škola, Šluknov, T. G. Masaryka 580, příspěvková ogranizace

Den otevřených dveří

12. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

18. listopadu 2019
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

22. listopadu 2019
09:00 – 15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

23. listopadu 2019
08:00 – 14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

25. listopadu 2019
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

26. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

27. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.

Den otevřených dveří

11:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

28. listopadu 2019
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

30. listopadu 2019
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

4. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

7. prosince 2019
09:00 – 12:00 Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10. prosince 2019
08:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

11. prosince 2019
09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

12. prosince 2019
08:00 – 16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.

Den otevřených dveří

13. prosince 2019
10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. prosince 2019
10:00 – 12:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

8. ledna 2020
09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

9. ledna 2020
09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

10. ledna 2020
10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11. ledna 2020
08:00 – 14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

14. ledna 2020
08:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Den otevřených dveří

15. ledna 2020
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

17. ledna 2020
09:00 – 15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

21. ledna 2020
09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

25. ledna 2020
08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

5. února 2020
09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11. února 2020
09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

12. února 2020
08:00 – 16:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

19. února 2020
16:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.