Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz
Mapa
Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Praha-východ Praha-západ Příbram Rakovník
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
19. října 2019
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Den otevřených dveří

22. října 2019
14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Den otevřených dveří

24. října 2019
08:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

4. listopadu 2019
17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

6. listopadu 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

7. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

8. listopadu 2019
10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

9. listopadu 2019
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

11. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Den otevřených dveří

12. listopadu 2019
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

Den otevřených dveří

14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Den otevřených dveří

13. listopadu 2019
07:00 – 08:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. listopadu 2019
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Den otevřených dveří

15. listopadu 2019
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště Slaný, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16. listopadu 2019
09:00 – 13:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

18. listopadu 2019
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804

Den otevřených dveří

20. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad

Den otevřených dveří

21. listopadu 2019
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

11:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

22. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

23. listopadu 2019
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

27. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium Kladno

Den otevřených dveří

28. listopadu 2019
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

29. listopadu 2019
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

30. listopadu 2019
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

3. prosince 2019
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

Den otevřených dveří

4. prosince 2019
08:00 – 16:00 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

6. prosince 2019
08:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

7. prosince 2019
08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

9. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

10. prosince 2019
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4

Den otevřených dveří

14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Den otevřených dveří

11. prosince 2019
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

12. prosince 2019
13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

7. ledna 2020
14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Den otevřených dveří

9. ledna 2020
09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Den otevřených dveří

10. ledna 2020
08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

11. ledna 2020
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

12. ledna 2020
07:00 – 08:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. ledna 2020
10:00 – 17:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Den otevřených dveří

15. ledna 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16. ledna 2020
14:30 – 17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad

Den otevřených dveří

17. ledna 2020
08:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

18. ledna 2020
09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

20. ledna 2020
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804

Den otevřených dveří

21. ledna 2020
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

22. ledna 2020
08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

23. ledna 2020
15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

28. ledna 2020
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

Den otevřených dveří

4. února 2020
14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

5. února 2020
14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium Kladno

Den otevřených dveří

6. února 2020
13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

7. února 2020
10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

8. února 2020
10:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

12. února 2020
08:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13. února 2020
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Den otevřených dveří

20. února 2020
15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

22. dubna 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

24. dubna 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

20. května 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

25. května 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.