Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz
Mapa
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
20. října 2019
09:00 – 18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

21. října 2019
09:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

22. října 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Den otevřených dveří

23. října 2019
11:00 – 18:00 Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

24. října 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

4. listopadu 2019
15:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

5. listopadu 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola managementu a služeb a Základní škola s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

6. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

13:00 – 19:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

7. listopadu 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

9. listopadu 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

10. listopadu 2019
16:00 – 19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

11. listopadu 2019
08:30 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den rodičů (den otevřených dveří)

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

12. listopadu 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Gymnázium Duhovka s.r.o.

Den otevřených dveří

13. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

14. listopadu 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

18. listopadu 2019
10:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

19. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

20. listopadu 2019
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Den otevřených dveří

21. listopadu 2019
10:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

23. listopadu 2019
10:00 – 13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna

Den otevřených dveří

25. listopadu 2019
13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

26. listopadu 2019
13:30 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

27. listopadu 2019
16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

28. listopadu 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Den otevřených dveří

2. prosince 2019
13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

3. prosince 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

15:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

4. prosince 2019
07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Hotelová škola

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

5. prosince 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

6. prosince 2019
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

7. prosince 2019
09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

8. prosince 2019
16:00 – 19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

9. prosince 2019
09:00 – 14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

10. prosince 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

11. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

16:30 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.

Den otevřených dveří

12. prosince 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

13. prosince 2019
09:00 – 18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

14. prosince 2019
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

17. prosince 2019
10:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

19. prosince 2019
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

7. ledna 2020
16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

8. ledna 2020
16:00 – 18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Hotelová škola

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

9. ledna 2020
14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

11. ledna 2020
09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

09:30 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

09:30 – 13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

13. ledna 2020
07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

14. ledna 2020
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15. ledna 2020
09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

16:30 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Den otevřených dveří

16. ledna 2020
10:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Gymnázium Duhovka s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

17. ledna 2020
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

18. ledna 2020
10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Den otevřených dveří

21. ledna 2020
13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

16:30 – 18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

22. ledna 2020
08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

23. ledna 2020
14:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:30 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

25. ledna 2020
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

29. ledna 2020
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

3. února 2020
08:00 – 15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

15:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

4. února 2020
15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

5. února 2020
08:00 – 16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

6. února 2020
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

7. února 2020
09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

8. února 2020
09:30 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

9. února 2020
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

11. února 2020
07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dceří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

12. února 2020
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

18. února 2020
13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

19. února 2020
16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

25. února 2020
08:30 – 19:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Masopust

10. března 2020
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dceří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

11. března 2020
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

18. března 2020
17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

24. března 2020
08:30 – 16:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den otevřených dveří

1. dubna 2020
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. tříd

2. dubna 2020
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. tříd

5. dubna 2020
12:30 – 17:00 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Zápis do 1. tříd

15. dubna 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

29. dubna 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

13. května 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

27. května 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

10. června 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

17:00 – 17:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Schůzka pro rodiče žáků 1. tříd

24. června 2020
13:30 – 15:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.