Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz

Kalendář akcí – Jihomoravský kraj

Zobrazuji 110 akcí

Zpět na celou ČR

Okresy: Blansko (19), Brno-město (37), Brno-venkov (18), Břeclav (12), Vyškov (19), Znojmo (5)
Mapa
Blansko Brno-město Brno-venkov Břeclav Vyškov Znojmo
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
24. října 2019
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

1. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

4. listopadu 2019
15:30 – 17:30 Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka

Den otevřených dveří

5. listopadu 2019
15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

6. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 11:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Hrajeme si na školáky

7. listopadu 2019
08:00 – 15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

8. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Den otevřených dveří

11. listopadu 2019
13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Den otevřených dveří

15. listopadu 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16. listopadu 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

21. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Podzimní třídní schůzky

22. listopadu 2019
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

23. listopadu 2019
08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

26. listopadu 2019
09:00 – 12:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

28. listopadu 2019
10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Hotelová škola s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky I.

29. listopadu 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

30. listopadu 2019
08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

3. prosince 2019
08:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

4. prosince 2019
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno

Den otevřených dveří

6. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

7. prosince 2019
08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

9. prosince 2019
09:00 – 16:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Den otevřených dveří

11. prosince 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12. prosince 2019
09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13. prosince 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. prosince 2019
09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15. prosince 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

8. ledna 2020
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

9. ledna 2020
14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Den otevřených dveří

10. ledna 2020
09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11. ledna 2020
08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

18:30 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Školní ples - Sokolský dům, Vyškov

13. ledna 2020
07:00 – 08:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Lyžařský výcvikový kurz - zahájení

09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. ledna 2020
14:00 – 17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Dveře na Akademii dokořán

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

16. ledna 2020
10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

17. ledna 2020
08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Lyžařský výcvikový kurz - ukončení

18. ledna 2020
09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

21. ledna 2020
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

23. ledna 2020
16:00 – 18:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

24. ledna 2020
09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

25. ledna 2020
08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

5. února 2020
08:00 – 16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

8. února 2020
10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11. února 2020
15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Dveře na Akademii dokořán

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

12. února 2020
13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

13. února 2020
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky II.

12. března 2020
16:00 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Hezky, dětsky, vědecky - akce pro přeškoláky

16. března 2020
09:00 – 10:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

"Prvňákem na zkoušku", pro předškoláky z MŠ

19. března 2020
16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky III.

15. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

16. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

17. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

22. dubna 2020
08:00 – 13:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 2. stupeň

23. dubna 2020
15:30 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Jarní třídní schůzky

16. května 2020
08:00 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

50. výročí založení školy + vernisáž

20. května 2020
16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky IV.

26. června 2020
08:00 – 13:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Mimořádné události

30. června 2020
08:00 – 10:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Ukončení školního roku - vysvědčení


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.