Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz
Mapa
Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Praha Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
21. listopadu 2019
08:00 – 14:00 Střední škola, Rokycany

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:30 – 17:00 Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

13:30 – 17:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Podzimní třídní schůzky

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

22. listopadu 2019
08:00 – 15:00 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť, pracoviště Černovice

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola, Rokycany

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

09:00 – 15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Hranice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola v Semilech

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11:30 – 16:30 Gymnázium BESKYDY MOUNTAIN ACADEMY, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Zlín

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola Baltaci s. r. o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

23. listopadu 2019
08:00 – 11:00 Střední škola, Rokycany

Den otevřených dveří

08:00 – 11:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Hranice

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola automobilní Holice

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola Zlín

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola Baltaci s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Hotelová škola Hradec Králové

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s.

Den otevřených dveří

25. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 PrimMat - Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o.

Den otevřených dveří

26. listopadu 2019
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

13:30 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:30 – 18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

27. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:30 Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium Kladno

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

28. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola informačních technologií, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:30 Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Hotelová škola s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky I.

16:00 – 19:00 Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Den otevřených dveří

18:00 – 20:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.

Den otevřených dveří

29. listopadu 2019
08:00 – 16:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139

Den otevřených dveří

08:00 – 17:30 Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

30. listopadu 2019
08:00 – 12:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední zemědělská škola a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

2. prosince 2019
09:00 – 16:00 FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

3. prosince 2019
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

15:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

4. prosince 2019
07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Královická 668

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Gymnázium Mnichovo Hradiště, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola, Lomnice nad Popelkou, A. Staška 213, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Smíchovská střední průmyslová škola

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Hotelová škola

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

5. prosince 2019
08:00 – 16:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

6. prosince 2019
08:00 – 11:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

08:30 – 17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

11:30 – 14:00 Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 Střední škola automobilní Holice

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organiazce

Den otevřených dveří

7. prosince 2019
08:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola obchodní a služeb, SČMSD Polička, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organiazce

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 14:30 Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

8. prosince 2019
16:00 – 19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

9. prosince 2019
09:00 – 14:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

10. prosince 2019
08:00 – 16:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Městec Králové, T.G. Masaryka 4

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Plzeňská obchodní akademie, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

11. prosince 2019
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 15:30 TŘINECKÁ AKADEMIE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ A VEŘEJNÉ SPRÁVY,s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola zemědělská a vyšší odborná škola Chrudim

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 13:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Liberec 1, Sokolovské náměstí 14, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola obchodní

Den otevřených dveří

14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Církevní střední škola Jana Boska

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

16:30 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.

Den otevřených dveří

12. prosince 2019
08:00 – 16:00 Střední škola EDUCHEM,a.s.

Den otevřených dveří

08:30 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola Klíč s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

13. prosince 2019
09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 1. Scio Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Církevní základní a střední škola Plzeň

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Den otevřených dveří

14. prosince 2019
08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Střední škola PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 13:30 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Jazykové a humanitní GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Lékařské a přírodovědné GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

15. prosince 2019
09:00 – 17:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16. prosince 2019
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

17. prosince 2019
08:00 – 14:00 Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Den otevřených dveří

10:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

18. prosince 2019
08:00 – 15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 17:00 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

19. prosince 2019
09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

6. ledna 2020
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Den otevřených dveří

7. ledna 2020
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola sv. Anežky České

Den otevřených dveří

14:00 – 17:30 Střední odborná škola stravování Říčany s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

8. ledna 2020
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Gymnázium Pierra de Coubertina

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Hotelová škola

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

9. ledna 2020
08:00 – 10:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola informačních technologií, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola obchodní

Den otevřených dveří

13:00 – 19:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Plzeňská obchodní akademie, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Masarykova střední škola chemická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Smíchovská střední průmyslová škola

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, p.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

10. ledna 2020
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Obchodní akademie, Prostějov, Palackého 18

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň, Vrchlického 567

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola, Odry, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola André Citroëna Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

11. ledna 2020
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 14:00 Střední odborná škola lesnická a strojírenská Šternberk

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední zahradnická škola Rajhrad,příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:30 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

09:30 – 13:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Bruntál, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

18:30 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Školní ples - Sokolský dům, Vyškov

12. ledna 2020
07:00 – 08:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Den otevřených dveří

13. ledna 2020
07:00 – 08:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Lyžařský výcvikový kurz - zahájení

07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

14. ledna 2020
08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

11:00 – 16:00 Střední odborná škola obchodní s.r.o.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola Benešov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Církevní střední zdravotnická škola s.r.o., Brno

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Dveře na Akademii dokořán

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

15. ledna 2020
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Soukromá střední škola podnikatelská, s.r.o., Opava

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Den otevřených dveří

11:30 – 17:00 Bohemia – Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola designu a řemesel Kladno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 19:00 Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

16:30 – 19:00 Pražské humanitní gymnázium, š.p.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední pedagogická škola Futurum s. r. o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Den otevřených dveří

16. ledna 2020
08:00 – 15:00 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Gymnázium Jiřího z Poděbrad

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola Klíč s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglo-německá obchodní akademie, a.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Gymnázium Duhovka s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium prof. Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

18:00 – 20:00 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.

Den otevřených dveří

17. ledna 2020
07:00 – 16:00 Odborné učiliště Kelč

Den otevřených dveří

08:00 – 11:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany, s.r.o

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

09:00 – 15:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 Střední zemědělská škola a střední odborné učiliště chladící a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední zdravotnická škola, Tábor

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola Baltaci s. r. o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 600/I

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Lyžařský výcvikový kurz - ukončení

18. ledna 2020
08:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola, Lomnice nad Popelkou, A. Staška 213, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hněvkovice 865

Den otevřených dveří

08:30 – 14:30 Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Církevní základní a střední škola Plzeň

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola České Velenice

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Střední škola PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

10:00 – 16:30 Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Jazykové a humanitní GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Lékařské a přírodovědné GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

19. ledna 2020
09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

20. ledna 2020
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 Střední škola obchodní a služeb, SČMSD Polička, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Církevní střední škola Jana Boska

Den otevřených dveří

21. ledna 2020
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Waldorfské lyceum České Budějovice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola obchodní

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola designu Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Smíchovská střední průmyslová škola

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:30 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

22. ledna 2020
08:00 – 15:00 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Labská střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, náměstí E. Beneše 2353

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Den otevřených dveří

23. ledna 2020
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:30 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní Praha 1 Masná 18

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

24. ledna 2020
08:00 – 17:00 Střední škola zemědělská a vyšší odborná škola Chrudim

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola zemědělská, Přerov, Osmek 47

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Hranice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a hotelnictví Mladá Boleslav, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11:30 – 14:00 Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

25. ledna 2020
08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Hranice

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola zemědělská a vyšší odborná škola Chrudim

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola grafická Brno, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Hotelová škola Hradec Králové

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

28. ledna 2020
07:00 – 17:00 Střední škola letecké a výpočetní techniky, Odolena Voda, U Letiště 370

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

29. ledna 2020
08:00 – 15:00 Manažerská akademie-střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4 - Michle, Ohradní 55

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

30. ledna 2020
12:00 – 17:00 Střední škola, Rokycany

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.

Den otevřených dveří

31. ledna 2020
08:00 – 18:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola České Velenice

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Den otevřených dveří

3. února 2020
08:00 – 15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Smíchovská střední průmyslová škola

Den otevřených dveří

15:00 – 16:30 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

4. února 2020
10:00 – 17:00 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

13:30 – 17:00 Střední průmyslová škola Zlín

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

5. února 2020
08:00 – 12:30 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola, Lomnice nad Popelkou, A. Staška 213, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Středníh odborné učiliště, Praha - Čakovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s. r. o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Mensa gymnázium, o.p.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola mediální grafiky a tisku, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 5

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium Kladno

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

6. února 2020
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka

Den otevřených dveří

15:30 – 17:30 Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Střední odborná škola logistických služeb

Den otevřených dveří

7. února 2020
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední škola dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

8. února 2020
08:00 – 12:00 Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

09:30 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Střední škola PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola na Proseku

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Stanislava Kubra Středokluky

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Jazykové a humanitní GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Lékařské a přírodovědné GYMNÁZIUM PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

9. února 2020
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

10. února 2020
09:00 – 14:00 EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

11. února 2020
07:30 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dceří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Dveře na Akademii dokořán

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola stavební a Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Den otevřených dveří

12. února 2020
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

13. února 2020
08:00 – 16:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 ŠKODA AUTO a.s., Střední odborné učiliště strojírenské, odštěpný závod

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola Klíč s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky II.

17:00 – 19:00 Obchodní akademie, Praha 3, Kubelíkova 37

Den otevřených dveří

14. února 2020
08:00 – 13:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Volyně, Resslova 440

Den otevřených dveří

12:00 – 16:00 Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední škola Baltaci s. r. o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Den otevřených dveří

15. února 2020
08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové-Kukleny, Pražská 68

Den otevřených dveří

16. února 2020
10:00 – 13:00 TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

Den otevřených dveří

18. února 2020
13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

19. února 2020
08:00 – 13:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Hustopeče, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Den otevřených dveří

20. února 2020
14:00 – 17:00 Církevní střední škola pedagogická a sociální Bojkovice

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

25. února 2020
08:30 – 19:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Masopust

15:00 – 17:00 TRIVIS - Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, s.r.o.

Den otevřených dveří

26. února 2020
09:00 – 13:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.

Den otevřených dveří

10. března 2020
13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA) Praha s.r.o.

den otevřených dceří

13:30 – 15:00 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

11. března 2020
09:00 – 16:00 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

12. března 2020
13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Hezky, dětsky, vědecky - akce pro přeškoláky

16. března 2020
09:00 – 10:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

"Prvňákem na zkoušku", pro předškoláky z MŠ

17. března 2020
15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

18. března 2020
08:00 – 13:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Olomouc, Božetěchova 3

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

Den otevřených dveří

19. března 2020
16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky III.

24. března 2020
08:30 – 16:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

25. března 2020
15:00 – 16:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

28. března 2020
09:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

1. dubna 2020
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. tříd

2. dubna 2020
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. tříd

3. dubna 2020
10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Den otevřených dveří

5. dubna 2020
12:30 – 17:00 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Zápis do 1. tříd

15. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

16. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

17. dubna 2020
08:00 – 12:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 1. stupeň

22. dubna 2020
08:00 – 13:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země - 2. stupeň

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

23. dubna 2020
15:30 – 18:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Jarní třídní schůzky

24. dubna 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

25. dubna 2020
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední škola KNIH, o.p.s.

Den otevřených dveří

29. dubna 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

13. května 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

16. května 2020
08:00 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

50. výročí založení školy + vernisáž

09:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

20. května 2020
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 17:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Edukativní skupinky IV.

23. května 2020
09:00 – 15:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

27. května 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

10. června 2020
15:00 – 16:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Dílna předškoláčků

17:00 – 17:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Schůzka pro rodiče žáků 1. tříd

24. června 2020
13:30 – 15:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku

25. června 2020
08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Den otevřených dveří

26. června 2020
08:00 – 13:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Mimořádné události

08:00 – 16:00 Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Den otevřených dveří

30. června 2020
08:00 – 10:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Ukončení školního roku - vysvědčení

4. listopadu 2020
16:00 – 18:00 Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
 
Školy Online
© 2002–2019, Školy Online.