Kalendář akcí Prázdniny Volná pracovní místa Databáze škol ke stažení Registrace školy Aktualizace údajů
Logo Seznamskol.cz
Mapa
Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Praha Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Zkuste také veletrhy vzdělávání, výstavy a burzy škol
23. října 2017
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

24. října 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

25. října 2017
08:00 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

26. října 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

30. října 2017
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

31. října 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

1. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

2. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola designu a módy, Prostějov

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední uměleckoprůmyslová škola a Základní umělecká škola Zámeček s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

3. listopadu 2017
08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola gastronomická, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Den otevřených dveří

4. listopadu 2017
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola gastronomická, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola filmová, multimediální a počítačových technologií, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782

Campak? Na Campanus! Zveme Vás na den pro předškoláky a jejich rodiče plný her, zábavy a poučení. Přijďte se podívat, jak vypadá velká škola.

6. listopadu 2017
11:00 – 13:00 Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

7. listopadu 2017
08:30 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

8. listopadu 2017
08:00 – 12:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Vánoční fotografování

08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 14:30 Střední škola obchodní a služeb, SČMSD Polička, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Anglicko-české gymnázium AMAZON

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

9. listopadu 2017
07:00 – 17:00 Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 15:30 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola obchodně technická s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

12:00 – 15:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:30 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

10. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

08:30 – 15:30 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

10:30 – 16:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69

Den otevřených dveří

11. listopadu 2017
08:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Integrovaná střední škola technická, Mělník

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel

Den otevřených dveří

13. listopadu 2017
08:00 – 14:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 16:00 FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den rodičů (den otevřených dveří pro rodiče stávající i budoucí)

14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

14. listopadu 2017
08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 14:30 Církevní základní a střední škola Plzeň (CIŠ Plzeň)

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

15. listopadu 2017
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola designu a módy, Prostějov

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

16. listopadu 2017
08:00 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Den otevřených dveří

17. listopadu 2017
09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Den otevřených dveří

18. listopadu 2017
09:00 – 13:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

20. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka

Den otevřených dveří

21. listopadu 2017
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Základní škola a Střední škola

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium da Vinci

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

22. listopadu 2017
09:00 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Den otevřených dveří

23. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:30 – 15:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Třídní schůzky

16:00 – 19:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Volby do školské rady

24. listopadu 2017
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Den otevřených dveří

08:00 – 15:30 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany,s.r.o

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola obchodně technická s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Integrovaná střední škola v Semilech

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola Zlín

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Základní škola, Oselce

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

25. listopadu 2017
08:00 – 11:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T.G.Masaryka 47

Den otevřených dveří

08:00 – 11:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Střední škola oděvní, služeb a ekonomiky

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola stavební Pardubice

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola a Základní škola, Oselce

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední průmyslová škola Zlín

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany , Zátiší 480

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

27. listopadu 2017
08:00 – 16:00 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

28. listopadu 2017
09:00 – 12:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Primánem na zkoušku, pro žáky 5. tříd ZŠ

09:00 – 12:30 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:30 – 16:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Škola nanečisto I.

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní

Den otevřených dveří

29. listopadu 2017
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 MESIT střední škola, o.p.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

17:00 – 19:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

30. listopadu 2017
09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 17:30 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

1. prosince 2017
08:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední průmyslová škola Chrudim

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Den otevřených dveří

2. prosince 2017
08:00 – 12:00 Střední škola obchodní a služeb, SČMSD Polička, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Den otevřených dveří

09:00 – 11:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Církevní základní a střední škola Plzeň (CIŠ Plzeň)

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

3. prosince 2017
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

4. prosince 2017
13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

14:00 – 16:00 Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.

Den otevřených dveří

5. prosince 2017
08:00 – 10:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Mikulášská nadílka

08:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 EDUCA - Střední odborná škola,s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

6. prosince 2017
08:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 16:30 Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s. r. o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

13:30 – 15:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Den otevřených dveří

14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782

Adventní dílny

16:30 – 18:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

7. prosince 2017
08:00 – 17:00 Obchodní akademie Neveklov

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední škola gastronomická, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 12:00 Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Den otevřených dveří

11:00 – 13:00 Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:30 – 17:00 Střední zdravotnická škola Evangelické akademie

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:30 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola automobilní a informatiky

Den otevřených dveří

15:30 – 16:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Škola nanečisto II.

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

17:00 – 19:30 Gymnázium prof. Jana Patočky

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

8. prosince 2017
08:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

9. prosince 2017
08:00 – 11:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T.G.Masaryka 47

Den otevřených dveří

08:00 – 11:00 Městská střední odborná škola, nám. Míru 6, Klobouky u Brna, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola automobilní a informatiky

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

11. prosince 2017
08:00 – 17:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

12. prosince 2017
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední Odborná Škola Logistických Služeb

Den otevřených dveří

13. prosince 2017
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.

Den otevřených dveří

08:30 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14. prosince 2017
08:30 – 14:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15. prosince 2017
08:00 – 12:00 Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

16. prosince 2017
09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

19. prosince 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

20. prosince 2017
08:00 – 15:30 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.

Den otevřených dveří

21. prosince 2017
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

2. ledna 2018
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

3. ledna 2018
08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

4. ledna 2018
13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

5. ledna 2018
08:00 – 14:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Písek, Komenského 86

Den otevřených dveří

08:00 – 15:30 TRIVIS-Střední škola veřejnoprávní Vodňany,s.r.o

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

6. ledna 2018
10:00 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 Střední průmyslová škola, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

8. ledna 2018
08:00 – 13:00 Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Nová Paka

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola knižní kultury, o. p. s.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

9. ledna 2018
08:00 – 15:30 Třinecká obchodní akademie, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola Pohoda s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11:00 – 16:00 Střední odborná škola obchodní s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

10. ledna 2018
08:00 – 13:00 Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

11:00 – 13:00 Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Vyšší odboná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:30 – 15:30 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

Den otevřených dveří

13:30 – 18:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 16:30 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

14:30 – 18:00 Střední odborná škola, Český Brod-Liblice, Školní 145

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední Odborná Škola Logistických Služeb

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

11. ledna 2018
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Hlučín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas Litvínov

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

12. ledna 2018
08:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Neratovice, Školní 664

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Stojanovo gymnázium, Velehrad

Den otevřených dveří

13. ledna 2018
08:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 12:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 11:30 Střední škola polytechnická

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 11:30 Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice, Sportovní 322

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola řemeslná, Jaroměř

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská 1, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 EUROŠKOLA STRAKONICE, střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola a Základní škola, Oselce

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola AGC a.s.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 13:00 DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Pardubice

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Den otevřených dveří

10:00 – 14:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

18:30 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

7. školní ples

15. ledna 2018
13:00 – 16:00 Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Den otevřených dveří

16. ledna 2018
08:00 – 17:00 Střední odborná škola InterDACT s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Integrovaná střední škola technická, Mělník

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

17. ledna 2018
08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:30 – 16:30 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Den otevřených dveří

18. ledna 2018
07:00 – 17:00 Odborné učiliště Cvrčovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

09:00 – 17:30 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Den otevřených dveří

10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 18:00 Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187

Den otevřených dveří

12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

15:30 – 19:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

19. ledna 2018
08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:30 – 15:30 Gymnázium Rájec-Jestřebí, o. p. s.

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.

Den otevřených dveří

20. ledna 2018
08:00 – 12:00 Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Průmyslová střední škola Letohrad

Den otevřených dveří

08:30 – 12:00 Střední škola a Základní škola, Oselce

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední zdravotnická škola

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední odborné učiliště, Nové Strašecí

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Hotelová škola Hradec Králové

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední zdravotnická škola, Tábor

Den otevřených dveří

22. ledna 2018
14:30 – 17:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Nymburk, V Kolonii 1804

Den otevřených dveří

15:30 – 18:00 Gymnázium da Vinci

Den otevřených dveří

17:00 – 18:00 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20

Den otevřených dveří

23. ledna 2018
08:00 – 17:00 Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Den otevřených dveří

09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

14:30 – 17:30 Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Střední průmyslová škola zeměměřická

Den otevřených dveří

24. ledna 2018
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Soukromá střední odborná škola START

Den otevřených dveří

08:30 – 16:00 Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

Den otevřených dveří

25. ledna 2018
08:30 – 17:00 Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední Odborná Škola Logistických Služeb

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola dopravní

Den otevřených dveří

17:00 – 19:30 Gymnázium prof. Jana Patočky

Den otevřených dveří

17:30 – 20:00 Soukromá střední škola výpočetní techniky

Den otevřených dveří

26. ledna 2018
09:00 – 17:00 Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Den otevřených dveří

09:00 – 18:00 Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola služeb s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205

Den otevřených dveří

27. ledna 2018
09:00 – 12:00 Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

10:00 – 12:30 Akademie řemesel Praha - Střední škola technická

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední odborné učiliště potravinářské

Den otevřených dveří

13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

30. ledna 2018
08:00 – 16:00 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, spol. s r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:30 – 18:00 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická F. Křižíka

Den otevřených dveří

31. ledna 2018
13:00 – 17:00 Evangelická akademie - Vyšší odborná škola sociální práce a střední odborná škola

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

17:00 – 19:00 Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára, Praha 4, Družstevní ochoz 3

Den otevřených dveří

1. února 2018
10:30 – 16:00 Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií Poděbrady

Den otevřených dveří

5. února 2018
12:30 – 16:00 Střední škola obchodní a služeb, SČMSD Polička, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Den otevřených dveří

6. února 2018
08:00 – 15:30 Střední odborná škola služeb (cestovního ruchu) s.r.o.

Den otevřených dveří

10:00 – 17:00 Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:30 Gymnázium Jaroslava Žáka, Jaroměř

Den otevřených dveří

7. února 2018
08:00 – 16:00 Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Den otevřených dveří

08:00 – 17:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 15:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o.

Den otevřených dveří

8. února 2018
08:00 – 14:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová - lázně 458

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Den otevřených dveří

14:30 – 17:00 Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, p.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola automobilní a informatiky

Den otevřených dveří

9. února 2018
09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

10. února 2018
09:00 – 13:00 Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256

Den otevřených dveří

10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

12. února 2018
08:30 – 16:30 Střední škola Sion High School, Hradec Králové (Střední pedagogická škola, střední sportovní škola a gymnázium)

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Den otevřených dveří

13. února 2018
09:00 – 16:00 Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s. r. o.

Den otevřených dveří

09:00 – 17:00 Střední škola technická, Most, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 19:30 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Masopust

14:00 – 18:00 Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

14:00 – 18:00 Střední škola technická a dopravní, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední škola společného stravování Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství

Den otevřených dveří

17:00 – 18:30 Obchodní akademie Dušní

Den otevřených dveří

14. února 2018
08:00 – 15:00 Odborné učiliště a Praktická škola, Mohelnice, Vodní 27

Den otevřených dveří

08:00 – 16:00 Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 18:00 Střední odborná škola EDUCAnet Brno, o.p.s.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Střední průmyslová škola strojnická, škola hl. m. Prahy

Den otevřených dveří

16:00 – 19:00 EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.

Den otevřených dveří

15. února 2018
10:00 – 16:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

12:30 – 17:00 Střední zdravotnická škola Evangelické akademie

Den otevřených dveří

13:00 – 16:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, hotelová škola Plzeň - Skvrňany

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, SOŠ, s.r.o.

Den otevřených dveří

16. února 2018
08:00 – 17:00 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Den otevřených dveří

12:00 – 17:00 Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

17. února 2018
08:00 – 12:00 Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

08:00 – 13:00 Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 12:00 EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

09:00 – 13:00 Střední škola stavební - HORSTAV

Den otevřených dveří

09:00 – 14:00 Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

19. února 2018
08:00 – 08:00 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Lyžařský výcvikový kurz - Pustevny

08:00 – 15:30 Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Den otevřených dveří

20. února 2018
09:00 – 16:30 Soukromá střední odborná škola (1.KŠPA) s.r.o.

Den otevřených dveří

13:00 – 17:00 Trojské gymnázium s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Českoslovanská akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše, SOŠ, Praha 2, Resslova 8

Den otevřených dveří

21. února 2018
08:00 – 18:00 Střední škola - Waldorfské lyceum

Den otevřených dveří

14:00 – 17:00 Střední odborné učiliště gastronomie

Den otevřených dveří

15:00 – 18:00 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Den otevřených dveří

22. února 2018
12:00 – 18:00 Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

15:00 – 16:00 1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s.r.o.

Den otevřených dveří

15:30 – 16:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Škola nanečisto III.

16:00 – 18:00 Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola

Den otevřených dveří

23. února 2018
15:00 – 17:00 Přírodovědné gymnázium Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

24. února 2018
13:00 – 15:00 Mezinárodní obchodní akademie Ostrava, s.r.o.

Den otevřených dveří

15:00 – 17:00 Gymnázium PRIGO, s.r.o.

Den otevřených dveří

27. února 2018
15:00 – 17:00 MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s. r. o.

Den otevřených dveří

28. února 2018
14:30 – 17:00 Střední škola informatiky a právních studií, o.p.s.

Den otevřených dveří

8. března 2018
16:00 – 18:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Hezky, dětsky, vědecky

18:00 – 19:30 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782

Reprezentační ples ZŠ Campanus v TOP Hotelu Praha

13. března 2018
14:00 – 15:30 Soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), Praha s.r.o.

Den otevřených dveří

14. března 2018
10:00 – 16:00 Základní škola a střední škola waldorfská

Den otevřených dveří

16:00 – 18:00 Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 4, 5. května 51

Den otevřených dveří

17. března 2018
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

20. března 2018
08:30 – 16:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den otevřených dveří

21. března 2018
16:00 – 19:30 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782

Jarní dílny

22. března 2018
15:30 – 16:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Škola nanečisto IV.

23. března 2018
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

24. března 2018
09:00 – 18:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

25. března 2018
10:00 – 19:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

4. dubna 2018
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. ročníku

5. dubna 2018
13:00 – 18:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Zápis žáků do 1. ročníku

10. dubna 2018
14:00 – 19:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Zápis do prvních tříd - termín bude upřesněn

13. dubna 2018
10:00 – 16:00 Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22

Den otevřených dveří

14. dubna 2018
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

23. dubna 2018
08:00 – 13:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Den Země

25. dubna 2018
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

26. dubna 2018
15:30 – 17:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Třídní schůzky

2. května 2018
08:00 – 08:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Vyhlášení soutěže Přelet nad Mendelkou

4. května 2018
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

5. května 2018
09:00 – 15:00 Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230

Den otevřených dveří

12. května 2018
10:00 – 15:00 Střední škola vizuální tvorby

Den otevřených dveří

17. května 2018
15:30 – 16:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Škola nanečisto V.

24. května 2018
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

25. května 2018
09:00 – 16:00 Česká zahradnická akademie Mělník - střední škola a vyšší odborná škola, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

1. června 2018
09:00 – 12:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Den dětí (sportovní den pro děti z mateřských školek)

9. června 2018
16:00 – 22:00 Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

11. června 2018
15:00 – 17:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Slavnosti Slabikáře (do 14. 6. 2018)

16. června 2018
09:00 – 18:00 Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace

Den otevřených dveří

22. června 2018
08:00 – 13:30 Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Mimořádné události - projektový den

27. června 2018
13:30 – 15:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Slavnostní oběd pro žáky 9. ročníku

28. června 2018
10:00 – 11:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Vyhodnocení soutěže Přelet nad Mendelkou

29. června 2018
08:00 – 09:00 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550

Slavnostní ukončení školního roku

23. listopadu 2018
09:00 – 16:00 Moravská střední škola s.r.o.

Den otevřených dveří


Akce můžete vložit po registraci školy. Základní zápis je zdarma.

Partneři serveru
LogoSoukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze
Chcete na toto místo přidat vaší školu? Klikněte zde
 
Školy Online
© 2002–2017, Školy Online.